גולשים ממליצים: סיפורים של לקוחות על מוניות לנתב"ג

יניב, איש עסקים שטס לחו"ל לעתים קרובות, התנדב לספר לנו על שירותי מוניות לנתב"ג שיצרו עבורו חוויה חדשה. יניב יודע כמה חשוב למצוא חברת מוניות שתתמקד בצרכיו ותעניק לו חוויה יוצאת מן הכלל

תוכן עניינים

מיניבוס על רקע של שדה התעופה בן גוריון, רכב הסעות בנמל התעופה, ולוגו של חברת הסעות מטרו, הלוגו של אתר האינטרנט.

תחנת מוניות 007 לנתב"ג

מרגע הכניסה למונית, "נפל" על יניב ריח נעים של מסטיק מהמטהר אוויר של המונית. האווירה במונית הייתה התחלה טובה, אך מה שהפך את החוויה למיוחדת היה הנהג. נהג המונית לא רק היה מקצועי ונעים, אלא גם שאל לשלומו של יניב, שגם נתן לו המלצות אישיות.

יניב שמחשבות על עסקיו הסתובבו בראשו, חשב על המשימות היומיות שהיו לפניו, מבחינתו זאת הייתה עוד נסיעה שגרתית לנתב"ג אך הפעם הוא הרגיש שהוא הזמין מונית מתחנת מוניות ששמה את חווית השירות ללקוח במקום הראשון. הנהג התנהג באדיבות ועזר ליניב עם המטען בכניסה למונית. בנוסף, הנהג הציע ליניב כרטיס ביקור אישי עם מספר וואטסאפ כדי שיוכל ליצור איתו קשר מחו"ל לגביי הזמנת מונית מנתב"ג ביום שיחזור לישראל.

מנהלי תחנת מוניות 007 שבניהם אדם בשם טום, קיבל מיניב "אימייל תודה" לאחר הנסיעה, יניב סיפר למנהל התחנה טום על איך הנסיעה במונית שדרגה עבורו את כל הנסיעה לנתב"ג. יניב הבטיח שמהיום הוא ימליץ לכל מכריו להזמין מונית לשדה התעופה בן גוריון רק מחברת מוניות 007.

פוסטים מומלצים באתר:

אהבה אמיתית ללקוחות

בתחילה יניב חשב שזה רק "קטע שיווקי", אך עם הזמן הוא הבין שזו באמת תחנת מוניות שאוהבת את הלקוחות שלה. תחנת מוניות עם גישה שונה: מוניות חדשות, אווירה נעימה וחמה, וכמובן – קשובים לבקשות אישיות.

תחנת המוניות האהובה על יניב

עם הזמן, החליט יניב להזמין מונית רק מחברת מוניות 007. זה שירות המוניות האהוב עליו. מלבדו, הוא גם החליט להמליץ עליה לחבריו ומשפחתו. יניב יצא מרוצה מאוד ולכן החליט גם לספר לנו על כך.

השאירו תגובה

מידע נוסף באתר:

ברקע מטוס נוסעים גדול, דיילות, טייס, ומונית מרצדס לבנה בשדה התעופה בן גוריון

מצאו את המוניות הזולות ביותר לחופשה הבאה שלכם

מוניות הן דרך קלה להגיע מביתכם לנתב"ג, עם קצת תכנון מקדים, תוכלו למצוא דרכים יצירתיות לחסוך כסף על מוניות בחופשה הבאה שלכם. מדריך זה יספק לכם טיפים ועצות כיצד למצוא את המוניות הזולות ביותר בישראל, תוך התחשבות בעובדות, מספרים, דעות, ציטוטים, ראיון ודוגמאות.

קרא עוד »
מיניבוס ואוטובוסים

8 דרכים להסיע קשישים לבדיקה רפואית ב-2024

כשהם לא יכולים לנהוג, להביא את אמא, אבא, סבתא או סבא לרופא/ה או לבדיקות רפואיות אחרות יכול להיות אתגר של ממש. הרי הם לא יכולים להרשות לעצמם לפספס בדיקות רפואיות חשובות, אבל אתם נמצאים בעבודה בדרך כלל בשעות שהם זקוקים לכם ואינכם יכולים לקחת חופש מהעבודה בכל פעם שיש להם בדיקה רפואית על מנת לתת להם טרמפ וללוות אותם בזמן שהם אצל הרופא/ה.

קרא עוד »
מיניבוס ואוטובוסים

סקירת חברת הסעות אונליין 2024

תקציר על החברה – הסעות אונליין
הסעות אונליין היא חברת הסעות הממוקמת ליד נמל התעופה בן גוריון בלוד וגם באזור יהודה ושומרון. החברה הוקמה בשנת 2009. הסעות אונליין מתמחים בשירות הסעות מיוחד מ/אל נמל התעופה בן גוריון והסעות לאירועים, טיולים, שליחויות מהיום להיום ועוד. . החברה מעניקה שירותי היסעים בכל ישראל במחירים אטרקטיביים.

קרא עוד »
מיניבוס על רקע של שדה התעופה בן גוריון, רכב הסעות בנמל התעופה, ולוגו של חברת הסעות מטרו, הלוגו של אתר האינטרנט.

טיפ למתחילים בדרך לטרמינל 3 ב-2024

דרך איזה טרמינל עדיף לעבור בדרך לחו"ל? טרמינל 1 "הקטן" או טרמינל 3? לכל טרמינל מטרה אחרת וייעוד אחר, טרמינל 1 משמש לטיסות פנים ארציות ולואו קוסט בעיקר ואילו טרמינל 3 לכל שאר הטיסות, בטרמינל 1 דיוטי פרי קטן ומצומצם ובטרמינל 3 דיוטי פרי המציע שפע חנויות לקנות מהם לפני שאתם עולים על המטוס, בדקו לאיזה טרמינל אתם צריכים להגיע לפני שאתם מגיעים לנתב"ג כדי שתוכלו לכוון מראש את נהג המונית, נסיעה טובה!

קרא עוד »