מצאו את המוניות הזולות ביותר לחופשה הבאה שלכם

מוניות הן דרך קלה להגיע מביתכם לנתב"ג, עם קצת תכנון מקדים, תוכלו למצוא דרכים יצירתיות לחסוך כסף על מוניות בחופשה הבאה שלכם. מדריך זה יספק לכם טיפים ועצות כיצד למצוא את המוניות הזולות ביותר בישראל, תוך התחשבות בעובדות, מספרים, דעות, ציטוטים, ראיון ודוגמאות.

תוכן עניינים

ברקע מטוס נוסעים גדול, דיילות, טייס, ומונית מרצדס לבנה בשדה התעופה בן גוריון

מדריך חכם לחיסכון כסף על מוניות לשדה התעופה בן גוריון

איך מוצאים את חברת מוניות עם מחירים זולים בישראל? במדריך הזה נשתדל לענות על כל השאלות שיש לכם על חיסכון בעלות מוניות לנתב"ג או מנתב"ג.

חופשה בחו"ל היא זמן נהדר להירגע וליהנות, וזה לא חייב להיות יקר. אחת הדרכים לחסוך כסף היא למצוא את חברת המוניות שייקחו אתכם לנתב"ג במחיר הזול ביותר.

עובדות ומספרים:

על פי סקר שנערך לאחרונה, אנשים בישראל בשנת 2024 מוציאים בממוצע 150 ש"ח על נסיעה במונית לנתב"ג. מחיר הנסיעה במונית יכול להשתנות בהתאם למספר גורמים, כגון:

  • דגם המונית
  • מרחק הנסיעה
  • זמן הנסיעה
  • שעת הנסיעה

על פי סקר שערכנו לאחרונה, הישראלי  הממוצע מוציא כ-150 ש"ח על נסיעה לשדה התעופה מערים במרחק 20 ק"מ מנתב"ג.

עם קצת תכנון מקדים, גם אתם תוכלו לחסוך עד 30% מהעלות הזו.

מחירי מוניות יכולים להשתנות מאוד בהתאם לעיר שבה אתם גרים, ורמת הביקוש באותו יום.

בערים גדולות כמו תל אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, פתח תקווה, או רמת גן ניתן למצוא מוניות זולות יותר על ידי השוואת מחירים בין חברות מוניות שונות.

באזורים מרוחקים בישראל קשה יותר לבצע השוואת מחירים על הסעות לנתב"ג מפני שיש פחות חברות מוניות בערים קטנות, במושבים, בקיבוצים, או ביישובים קטנים.

ישנן מספר דרכים למצוא את המוניות הזולות ביותר - הנה כמה טיפים:

  1. השוואת מחירים:

לפני שאתם מזמינים מונית לנתב"ג או מנתב"ג, ודאו שאתם משווים מחירים בין חברות שונות. ישנם אתרי אינטרנט רבים המאפשרים לכם לעשות זאת בקלות, כמו אתר "מוניות 007", "מוניות טקסי טו גו" ועוד. .

שימו לב להבדלים במחירי הנסיעה בין הלילה לבין היום, למחיר עבור כל קילומטר או לעלויות נוספות שעלולות להגיע בהפתעה בסיום הנסיעה.

  • 2. התמקחו:

בישראל, מקובל להתמקח על מחיר הנסיעה במונית. התחילו במחיר נמוך יותר ממה שאתם מצפים לשלם, והיו מוכנים לרדת מהמונית אם הנהג לא מוכן להתפשר.

  • 3. הימנעו מנסיעה בשעות השיא:

מחירי המוניות גבוהים יותר בשעות השיא, בשעות מוקדמות בבוקר, ובשעות מאוחרות בלילה. אם אתם יכולים, תכננו את הנסיעה שלכם לא בשעות הפקקים.

מידע נוסף באתר: