סקירת חברת הסעות אונליין 2024

תקציר על החברה - הסעות אונליין הסעות אונליין היא חברת הסעות הממוקמת ליד נמל התעופה בן גוריון בלוד וגם באזור יהודה ושומרון. החברה הוקמה בשנת 2009. הסעות אונליין מתמחים בשירות הסעות מיוחד מ/אל נמל התעופה בן גוריון והסעות לאירועים, טיולים, שליחויות מהיום להיום ועוד. . החברה מעניקה שירותי היסעים בכל ישראל במחירים אטרקטיביים.
מיניבוס ואוטובוסים

תוכן עניינים

חוות דעת על כללית על חברת הסעות אונליין

סקירת חברת הסעות אונליין
שם החברה: הסעות אונליין
תעשייה: חברת היסעים
שנת ייסוד: 2009
מייסד: קבוצת שותפים
מיקום: נמל התעופה בן גוריון, לוד
אתר אינטרנט: https://big-taxi-online.biz/

סוגי כלי רכב המוצעים ללקוחות החברה:

חברת ההסעות "הסעות אונליין" מציעה ללקוחותיה סוגים שונים של דגמי רכבים. סוג ודגם הרכב יבחר לפי מספר הנוסעים, ומטרת הנסיעה. כל דגמי הרכבים של החברה חדישים, מפוארים, ומתאימים לנסיעה של קבוצה גדולה והרבה מטען. 

  • מכוניות סלון: רכבים אלה יכולים לשאת עד 4 נוסעים.
  • רכבי מיניוואן: יכולים לשאת בין 5-10 נוסעים.
  • מיניבוס מפואר – רכב זה יכול לשאת בין 10-20 נוסעים.

סוגי נסיעות ושירותים

חברת ההסעות הסעות אונליין מתמחה בהסעות מ/אל שדה התעופה בן גוריון. במידה ואתם מזמינים הסעה לנתב"ג תוכלו ליהנות מכמה מאפיינים חשובים של חברת הסעות אונליין – והם כדלקמן:

בטיחות: כדי להבטיח את בטיחותכם, החברה מספקת כיסא בטיחות לתינוק / בוסטר (מושב הגבהה).

הזמנת הסעה מראש לנתב"ג או מנתב"ג:
תוכלו להזמין הסעה לשדה התעופה וחזרה 24 שעות ביממה באמצעות מוקד הזמנות רב קווי. צוות החברה יוכל לייעץ בשיחת טלפון לגביי סוג הרכב שאתם צריכים או מתי כדאי להזמין את הנסיעה. במידה ותחליטו להזמין הסעה תקבלו מהנציג אישור הזמנה ותהייה לכם אפשרות לשלם מראש בכרטיס אשראי או במזומן ביום הנסיעה.

נהגים מקצועיים
לחברת ההיסעים הזאת יש נהגים מקצועיים בלבד עם הרבה ניסיון, ויחס ידידותי.

במידה ותחליטו להזמין מראש הסעה מנתב"ג הנהג הפרטי שלכם יבדוק את לוח הטיסות באופן קבוע כדי לדעת אם יש עיכוב בטיסה וכך הנהג אוסף אתכם בזמן ללא כל עיכוב.

אין דמי ביטול נסיעה
אם הטיסה מבוטלת, אזי הנוסעים יכולים לבטל את הנסיעה ולא נגבים דמי ביטול לפחות עד שעה לפני מועד הנחיתה. אם לא בוצע ביטול לפני שעה אחת ממועד הנחיתה, אזי 50% מדמי הנסיעה יחויבו כדמי ביטול.

כמה מהמאפיינים הבולטים של החברה:

  • אין עיכוב באיסוף
  • שירות ידידותי מאוד
  • שירות מעולה בזמן
  • שירות אמין
  • ניסיון מקצועי
חברות נוספות המציעות שירותי נסיעות דומים: 
007 היסעים (קישור נפתח בחלון חדש)
הסעות וטיולים (קישור נפתח בחלון חדש)
 
מיניבוס ואוטובוסים

8 דרכים להסיע קשישים לבדיקה רפואית ב-2024

כשהם לא יכולים לנהוג, להביא את אמא, אבא, סבתא או סבא לרופא/ה או לבדיקות רפואיות אחרות יכול להיות אתגר של ממש. הרי הם לא יכולים להרשות לעצמם לפספס בדיקות רפואיות חשובות, אבל אתם נמצאים בעבודה בדרך כלל בשעות שהם זקוקים לכם ואינכם יכולים לקחת חופש מהעבודה בכל פעם שיש להם בדיקה רפואית על מנת לתת להם טרמפ וללוות אותם בזמן שהם אצל הרופא/ה.

קרא עוד »
ברקע מטוס נוסעים גדול, דיילות, טייס, ומונית מרצדס לבנה בשדה התעופה בן גוריון

מצאו את המוניות הזולות ביותר לחופשה הבאה שלכם

מוניות הן דרך קלה להגיע מביתכם לנתב"ג, עם קצת תכנון מקדים, תוכלו למצוא דרכים יצירתיות לחסוך כסף על מוניות בחופשה הבאה שלכם. מדריך זה יספק לכם טיפים ועצות כיצד למצוא את המוניות הזולות ביותר בישראל, תוך התחשבות בעובדות, מספרים, דעות, ציטוטים, ראיון ודוגמאות.

קרא עוד »
מיניבוס על רקע של שדה התעופה בן גוריון, רכב הסעות בנמל התעופה, ולוגו של חברת הסעות מטרו, הלוגו של אתר האינטרנט.

טיפ למתחילים בדרך לטרמינל 3 ב-2024

דרך איזה טרמינל עדיף לעבור בדרך לחו"ל? טרמינל 1 "הקטן" או טרמינל 3? לכל טרמינל מטרה אחרת וייעוד אחר, טרמינל 1 משמש לטיסות פנים ארציות ולואו קוסט בעיקר ואילו טרמינל 3 לכל שאר הטיסות, בטרמינל 1 דיוטי פרי קטן ומצומצם ובטרמינל 3 דיוטי פרי המציע שפע חנויות לקנות מהם לפני שאתם עולים על המטוס, בדקו לאיזה טרמינל אתם צריכים להגיע לפני שאתם מגיעים לנתב"ג כדי שתוכלו לכוון מראש את נהג המונית, נסיעה טובה!

קרא עוד »